Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Świece z prasy mogą być wykorzystywane na wiele sposobów. Postawione w grupie, na ozdobnej podstawie, będą tworzyć minimalistyczną ozdobę, idealnie podkreślającą inne elementy wyposażenia wnętrza.

Użyte w stroikach świątecznych czy większych dekoracjach na stoły bądź parapety, zagwarantują szlachetne wykończenie. Używane pojedynczo, jako świece zapachowe, będą ozdabiać i wypełniać wnętrza doskonałe skomponowanym aromatem. Dostępne są one w licznych wariantach kolorystycznych oraz niejednorodnych rozmiarach czy kształtach. Dzięki temu swobodnie można wpasowywać je w każdy styl architektoniczny. Występują w wariantach bezzapachowych bądź są aromatyzowane. Wybieraj pośród różnych wariantów wykończenia (matowe bądź błyszczące), ciesz się różnorodnością kolorystyczną i czasem palenia, dostosowanym do Twoich potrzeb.

Pamiętaj, największe piękno tkwi w prostocie. Świece z prasy to klasyka gatunku, która skutecznie broni się przed zmiennością trendów, oferując jednocześnie najwyższą jakość palenia.