Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Jesteśmy producentem ekskluzywnych świec zapachowych, które z powodzeniem odnajdą się w nawet najbardziej wyszukanych wnętrzach i zaspokoją oczekiwania wyjątkowo wymagających klientów.

Świece sojowe to niezwykle ekologiczne rozwiązanie, które jednocześnie pozwala na uzyskanie nienagannego designu. Ich ceramiczna obudowa o minimalistycznej formie, prezentuje się nienagannie. Drewniany knot znakomicie podkreśla design a jednocześnie powoduje, iż wosk pali się jednostajnie i uzyskuje odpowiedni stopień rozpuszczenia. Naturalny wosk sojowy z łatwością pozwala się aromatyzować. Dzięki temu, zapalając świecę Procandle, możesz wypełnić wnętrze swojego domu zapachami, sygnowanymi przez najsławniejszych kreatorów mody jak: Gucci czy Calvin Klein. Świeczki tego typu sprawdzą się także w zaciszu prestiżowych gabinetów SPA, znakomicie wprowadzając klientów w stan błogiego odpoczynku.

Produkowane przez nas świece sojowe, oferują czas palenia 40 lub 60 godzin, mają kształt sześcianu o boku 8 cm i dostępne są w czterech wariantach zapachowych.