Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Zapach kawy to jeden z tych aromatów, który dobrze kojarzy się większości z nas. Można się nim delektować podczas picia porannej filiżanki czarnej esencji, bądź wprowadzić do wnętrz, używając świec zapachowych.

W naszej ofercie znajdziecie produkty tego typu, które będą wypełniać pomieszczenia tak cudownym aromatem. Pobudzające właściwości kawy warto wykorzystać w momencie, gdy potrzebujesz motywacji do pracy, gdy chcesz łatwiej wstawać z łóżka czy sprawniej przyswajać wiedzę. Zapach kojarzy się bezpośrednio z chwilami relaksu, z wnętrzami kawiarni i odpoczynkiem. Nie bez powodu, aromat kawy (najczęściej w połączeniu z czekoladą) jest tak chętnie wykorzystywany w gabinetach SPA, masażu oraz odnowy biologicznej.

Proponowane na stronach internetowych naszego sklepu świece, zapewniają nie tylko aromat kawy ale są dodatkowo ozdobione jej ziarnami, zatopionymi w wosku. Estetyka tego połączenia zaspokoi nawet najbardziej wygórowane gusta. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i wybierz wariant dla siebie.