Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Świece rustic lakier to wspaniałe połączenie ponadczasowych i eleganckich kształtów z zaletami najwyższej jakości wosku. Świeca zyskuje również niepowtarzalny wygląd dzięki zastosowaniu wierzchniej warstwy lakieru.

Rustic lakier to jedna z oferowanych przez naszą firmę kolekcji świec. Świece dostępne są w trzech podstawowych kształtach: kula, sześcian i walec. Dobór kształtów nie jest przypadkowy, ponieważ tworząc je chcieliśmy stworzyć rzecz prostą, a zarazem piękną i elegancką. I takie właśnie są nasze świece lakierowane. Produkty dostępne są w palecie kilku wyrazistych kolorów, np. czerwonym, srebrnym i złotym. Świece oznaczone są jako produkt okazjonalny. Idealnie podkreślą charakter ważnych chwil i uroczystości. Zewnętrzna warstwa lakieru sprawia, iż świece pięknie się mienią w każdym świetle i mogą być prawdziwą ozdobą pomieszczenia. Produkty z serii rustic lakier przypadną z pewnością do gustu osobom, które nie przepadają za świecami zapachowymi. Opisywana seria nie ma bowiem zapachu.

Świece rustic lakier z pewnością będą wspaniałym prezentem dla osób lubiących rzeczy piękne i eleganckie. Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty.