Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Sezon letniego relaksu w ogrodzie czy na tarasie w pełni? Wiedzą o tym zarówno ludzie jak i niestety komary. Te małe, uciążliwe i tłumnie atakujące nas owady potrafią zepsuć każdą chwilę wypoczynku, atakują zwłaszcza późnym popołudniem i wieczorem a skutki ich pogryzień są u niektórych osób widoczne przez kilka a nawet kilkanaście dni.

Jak skutecznie się przed nimi obronić? Proponujemy zainwestować w świece antykomarowe – Citronella. Z jednej strony odstraszą niechcianych uczestników ogrodowych biesiad a z drugiej, będą znakomitą ozdobą stołu czy tarasu. Świece o działaniu antykomarowym dostępne są w różnej wielkości i kształcie a swoją elegancką, ceramiczną obudową, wpiszą się w każdy typ wystroju ogrodu, tarasu czy balkonu. Zawarte w nich substancje zapachowe skutecznie zniechęcają komary i pozwalają uwolnić się od przykrych ukąszeń oraz uciążliwego brzęczenia.

Kupując świece antykomarowe – Citronella inwestujesz w skuteczne i estetyczne rozwiązanie, które doceni cała twoja rodzina oraz wszyscy, zaproszeni do ogrodu goście.