Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Chcesz mieszkać w elegancko pachnących wnętrzach ale nie godzisz się na bombardowanie swojego organizmu kolejną dawką syntetycznych substancji? Postaw zatem na naturalne świece zapachowe, dostępne w naszym sklepie internetowym.

Proponujemy produkty wykonane w 100% z wosku sojowego, który jest substancją naturalną, przyjazną dla organizmu człowieka. Zyskują przewagę nad tradycyjnymi świecami przede wszystkim ze względu na fakt, iż topią się w znacznie niższych temperaturach i nie wydzielają szkodliwych substancji (ich używanie nie wymaga tak częstego wietrzenia wnętrz, jak to ma miejsce w przypadku świec parafinowych). Dodatkowo, wypełnieją wnętrze aromatami najsławniejszych linii perfum, nadając niepowtarzalnego charakteru chwili relaksu. Kolejnym, niezaprzeczalnym atutem tego rozwiązania są drewniane knoty.

Nie dość, że prezentują się wyjątkowo estetycznie to jeszcze podczas palenia, wydają dźwięki, podobne do odgłosów palącego się kominka. Nadeszła pora abyś i Ty poznał ich wyjątkowy charakter.