Możesz zakupić świece poprzez złożenie zamówienia na nasz adres mail: biuro@procandle.pl

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
biuro@procandle.pl

Wnętrza Twojego domu wymagają odświeżenia? Zanim rozpoczniesz planowanie remontu, postaw na łatwiejsze i mniej angażujące środki, dające znaczący efekt.

Zmieniając tekstylia, przestawiając meble i uzupełniając wyposażenie o efektowne detale, można nadać pomieszczeniom zupełnie nowego wyrazu. Jednym z najłatwiejszych sposobów na uzyskanie tego efektu jest zainwestowanie w dopracowane świece. Ich szeroki wybór, znajdziesz w naszym sklepie. Producent świec ozdobnych – ProCandle to firma, która ma do zaoferowania bogatą różnorodność, zarówno pod względem kolorystyki, kształtów, zapachów jak i materiałów, z jakich stworzone zostały świece. Dzięki temu mogą stanowić doskonałą ozdobę każdego wnętrza, bez względu na jego charakter. Hitem sprzedażowym są świece sojowe, zaopatrzone w drewniany knot i aromatyzowane liniami najpopularniejszych perfum światowych marek.

Świece lakierowane sprawdzą się jako dekoracja stołów na różne okazje a świece zewnętrzne pomogą uporać z niechcianymi owadami, zakłócającymi wypoczynek w ogrodzie.