Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Świece z wosku, ustawione pojedynczo bądź grupowo, na dekoracyjnych podstawkach czy smukłych świecznikach, stanowią najłatwiejszy, najszybszy i najskuteczniejszy sposób na ozdobienie każdego wnętrza.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz ich szeroki wybór, zarówno pod względem kolorystyki, rozmiarów, kształtów jak i wariantów zapachowych. Dysponujemy świecami z prasy, stylizowanymi na rustykalne, wykonanymi z ekologicznego wosku sojowego oraz aromatyzowane zapachami, pochodzącymi z renomowanych firm perfumeryjnych. Dużą popularnością cieszą się także świece zewnętrzne, które oprócz walorów estetycznych, zapewniają ochronę przed obecnością niechcianych owadów. Posiadamy opatentowaną technologię produkcji, która skutecznie łączy wydajność z elegancką formą.

Świece w kształcie bukietu róż czy te, wyposażone w drewniany knot (wydający podczas palenia odgłosy jak z kominka) zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących wyjątkowych elementów dekoracyjnych do swoich wnętrz.