Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Szukając nowoczesnych inspiracji do swojego domu, zapoznaj się z ideą świec woodwick. Są to wyjątkowe akcesoria, których nie może zabraknąć w twoich wnętrzach. Gdzie je dostać?

Oczywiście w naszym sklepie. Oferujemy ekologiczne świece sojowe typu woodwick, które powstały w 100% z naturalnych składników i są znacznie przyjaźniejsze dla organizmu człowieka, w porównaniu do świec parafinowych. Ich wyjątkowość polega na tym, iż wyposażone zostały w drewniane knoty. Dzięki temu, podczas palenia wydają dźwięki, jakich dostarcza nam drewno, palące się w kominku. Oprócz powyższych walorów, zapewniają także wysoki standard estetyczny, zarówno w zakresie kształtu (umieszczone są w eleganckich, ceramicznych pojemnikach), jak i aromatu (nawiązującego do kultowych linii perfum, pochodzących od światowej sławy producentów).

Stawiając na ofertę naszego sklepu, możesz liczyć na najwyższą jakość produktów, dostępnych na konkurencyjnych warunkach. Pośród tak bogatego zróżnicowania asortymentu, na pewno znajdziesz coś dla siebie.