Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Klasycznym, niezawodnym i sprawdzającym się w każdych okolicznościach zabiegiem, mającym nadać wnętrzom charakteru, jest ustawienie świec.

Mogą one pełnić formę dekoracyjną bez odpalania bądź wypełniać dodatkowo wnętrze blaskiem a nawet zapachem (jeżeli postawisz na wariant aromatyzowany). Dostępne na stronach naszego sklepu internetowego świece z prasy, oferują najwyższą jakość oraz mnogość kolorów, kształtów i rozmiarów. Dlatego też, każdy z klientów będzie w stanie wybrać wariant, idealnie dopasowany do swoich aktualnych potrzeb. Można je ustawiać pojedynczo bądź wykorzystywać do tworzenia większych aranżacji. Sprawdzą się w domowym zaciszu, w przestrzeni publicznej (restauracje, obiekty hotelowe czy SPA) oraz podczas ważnych uroczystości (np. jako dekoracje stołów podczas wesel).

Stawiając na świece marki Pro Candle, wspierasz polski biznes i zyskujesz produkty o najwyższych parametrach. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i wybierz produkt, który w pełni odpowie na Twoje oczekiwania.