Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Dla fanów ekologicznych rozwiązań. Dla zwolenników nowoczesnych form. Dla wielbicieli wyselekcjonowanych zapachów oraz wszystkich tych, którzy wysoko cenią doznania estetyczne, proponujemy świece sojowe z drewnianym knotem.

Są to w pełni ekologiczne i przyjazne dla ludzkiego organizmu produkty, wykonane ze 100% naturalnego wosku sojowego. Posiadają drewniane knoty, dzięki którym nie tylko prezentują się zjawiskowo ale także palą przez długi czas, z dodatkowym efektem dźwiękowym strzelającego drewna (podobnie jak to ma miejsce podczas palenia w kominku). Świece sojowe dostępne są w różnych wariantach zapachowych, inspirowanych perfumami takich marek jak Yves Saint Laurent, Calvin Klein czy Paco Rabanne. Ich zakup to znakomity pomysł na niebanalny prezent oraz doskonały sposób na dekorację wnętrz i wypełnienie ich szlachetnym aromatem.

Eleganckie, ceramiczne obudowy prezentują się szczególnie wytwornie. To produkt, który rzeczywiście warto wypróbować – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.