Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Świece o zapachu pomarańczy pobudzają nasze zmysły do działania, wypełniając wnętrza aromatem kojarzonym z wakacyjnymi wojażami. 

Jednocześnie idealnie wpisują się w wizję długiego, zimowego  wieczoru, spędzonego w otoczeniu koca, kubka z gorącą herbatą oraz kota na kolanach. Dlaczego warto p ostawić właśnie na pomarańcze? Wydzielają one olejek eteryczny, który działa odprężająco i koi zmysły, wystawiane na szereg męczących bodźców przez cały dzień. Idealnie nadają się dla osób, posiadających stany depresyjne i problemy z zaśnięciem. Zapal je w sypialni a możesz się s podziewać wzrostu libido i znacznie efektywniejszego wypoczynku. Na naszych stronach znajdziecie szereg świec, oferujących ten aromat.

Wybieraj pośród różnych wielkości i kształtów. Baw się formą, zmieniając aranżację swojego wnętrza, przy pomocy prostych akcentów. Świece te, oprócz właściwości kojących zmysły prezentują się także doskonale i tworzą przestrzeń, do której  chce się wracać. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty już dziś.