Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Lubisz dekorować swój dom orchideami? To jedne z najpopularniejszych obecnie kwiatów, które szturmem zdobyły serca estetów.

A co powiesz na świece o zapachu orchidei? Te, dostępne na naszych stronach, zapewniają najwyższą jakość i długość palenia oraz oferują niepowtarzalny aromat, który intensywnie wypełnia wnętrze. Szczególnie polecamy je w miejscach odpoczynku, ponieważ mają działanie relaksacyjne i odprężające. Z powodzeniem możesz wykorzystać je w domowym jak i profesjonalnym SPA, podczas kąpieli czy wypoczynku w salonie. W starożytności orchidee wykorzystywane były jako silne afrodyzjaki. Także w obecnych czasach, można eksploatować ich potencjał do pobudzenia zmysłów i zbudowania intymnego nastroju w sypialni.

Mnogość kształtów, kolorów i rozmiarów, pozwoli idealnie dopasować ich wygląd do ogólnej aranżacji wnętrza. Świece mogą stanowić osobną dekorację bądź wchodzić w skład większych kompozycji. W sposobie ich wykorzystania ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Daj się ponieść fantazji i uatrakcyjnij przestrzeń, w której przebywasz na co dzień.