Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Lato za nami i niektórzy pewnie już za nim tęsknią. Jest z pewnością jedna rzecz, która nie przywołuje zbyt miłych wspomnień z ciepłych dni. Są to oczywiście komary, które w tym roku wyjątkowo dały się we znaki.

Wiele osób zastanawiało się podczas minionych wakacji, jak uporać się z natrętnymi komarami. Jedną ze skuteczniejszych metod są świece o zapachu citronelli przeznaczone do palenia za zewnątrz. Sprawdzają się one idealnie podczas rodzinnego grillowania w plenerze, czy przesiadywania na balkonie. Należy pamiętać, że są one przeznaczone wyłącznie do palenia na zewnątrz. Świece które produkujemy zawierają w swoim składzie naturalny olejek eteryczny citronella. Posiada on bardzo świeży, podobny do cytrynowego zapach, który skutecznie odstrasza komary. Olejek ten działa również odprężająco i relaksująco na ludzi. Świece są nie tylko skuteczne, ale również pięknie się prezentują. Po wypaleniu puste naczynie można wykorzystać do innych celów.

Nasze świece o zapachu citronelli przeznaczone do palenia na zewnątrz to skuteczne rozwiązanie w walce ze skrzydlatymi natrętami. Warto o nich pamiętać kiedy komary znowu zaczną dokuczać.