Możesz zakupić świece poprzez złożenie zamówienia na nasz adres mail: biuro@procandle.pl

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
biuro@procandle.pl

Nasze nowoczesne i ekologiczne świece sojowe wyposażone są w knoty drewniane. Jest to rozwiązanie dotąd mało znane na naszym rynku, dlatego pozwalamy sobie je nieco przybliżyć.

Rozwiązanie to wymyślono oraz opatentowano w Stanach Zjednoczonych. Tym, co zasadniczo odróżnia je od knotów wykonanych z innych materiałów, jest to, że knoty drewniane skwierczą podczas palenia. Ten dźwięk można z powodzeniem przyrównać do drewna spalanego w domowym kominku. Działa on na nas niezwykle odprężająco i kojąco. Ponadto należy także wiedzieć, że w świecach, które wyposażono w knot drewniany resztki wosku, jakie najczyściej zostają na ściankach, znacznie łatwiej się topią.

A jeśli świeca jest zapachowa, to wykorzystanie knota wykonanego z drewna sprawia, że aromat uwalnia się w powietrze znacznie szybciej, niż kiedy zastosowany knot jest wykonany z bawełny. Dla wielu klientów duże znaczenie ma także fakt, iż knoty drewniane są w pełni ekologiczne. Przy takiej ilości niewątpliwych zalet warto wypróbować tego rodzaju świecę. Zapewni nam ona nie tylko odprężenie, ale i wypełni aromatami nasz dom.