Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Każdy czasem potrzebuje odmiany. Dlatego zmieniamy garderobę, wymieniamy domowe sprzęty i zmieniamy styl, w jakim urządzamy nasze domy. Nie trzeba kosztownych remontów oraz przeróbek, by tchnąć w nasze domy nowe życie.

Najczęściej wystarczą nowe dekoracje oraz zmiana aranżacji niektórych elementów i już jest świeżo i inaczej. Wprowadzając do swoich wnętrz nowoczesne świece ProCandle, z jednej strony budujesz zmysłowy, romantyczny i domowy nastrój z drugiej zaś możesz dzięki nim wprowadzić do wnętrza zupełnie nowe faktury i kolory. W naszej ofercie znajdują się świece w bardzo różnych kształtach, kolorach, wielkościach oraz fakturach. Bez wątpienia każdy znajdzie te odpowiednie dla siebie i swojego domu. Fantastyczne świece sojowe z drewnianymi knotami będą idealne dla minimalistycznych wnętrz oraz właścicieli. Bogato zdobione świece zadowolą tych, którzy gustują w bardziej ozdobnych formach wyrazu.

Motywy kwiatowe wprowadzą do klasycznych wnętrz odrobinę lekkości. Świece lakierowane lub o marmurowej fakturze będą idealne, kiedy chcemy wprowadzić element zaskoczenia.