Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Czasem zdarza się, że poszukujemy prostych rozwiązań. Takich, które będą możliwe do zastosowania w różnych sytuacjach i co najważniejsze się w nich sprawdzą. Takim uniwersalnym rozwiązaniem są świecie z prasy. Dlaczego?

Powodów jest co najmniej kilka. Ich klasyczny wygląd walca lub kuli sprawia, że są idealne na każdą okazję. Dodatkowo najczęściej występują w stonowanych kolorach, co sprawia, że łatwo dopasują się do innych elementów dekoracyjnych. Ich plusem jest też to, że nie pachną. Możemy się użyć ich w każdej sytuacji, nie ryzykując, że zapach nie przypadnie do gustu gościom czy klientom. To ważne, ponieważ daje pewność wyboru w każdej sytuacji. Świece z prasy są doskonałym rozwiązaniem zarówno w warunkach domowych gdzie ile osób tyle gustów zapachowych, jak i w lokalach czy salonach spa.

Wszędzie tam, gdzie powinniśmy uważać z zapachami, które mogą komuś nie odpowiadać, idealne będą świece wykonane tą metodą. Są piękne, efektowne, a do tego bezpieczne w użytkowaniu w każdej sytuacji.