Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Każde wnętrze zasługuje na dodatki najwyższej jakości, Takie, które nie tylko będą cieszyć oko ale także spełnią wysokie walory użytkowe. Dlatego warto zainwestować w lakierowane świece rustykalne. Są one wykonywane z niezwykłą wręcz starannością.

Nadano im także elegancki głęboki kolor, który sprawdzi się w pomieszczeniach mających różnorodne wyposażenie. Dostępne barwy to stare złoto, perłowy, czerwony, złoty oraz srebrny. Świece te doskonale sprawdzą się zarówno w domowym zaciszu, jak i na wszelkiego rodzaju przyjęciach domowych i firmowych. Wszędzie wniosą subtelne piękno i niesamowity blask. Faktura rustykalna nadaje świecom oryginalnego wyglądu, który nie sposób osiągnąć kupując produkty masowe. Ten typ świec jest pozbawiony zapachu, co sprawia, że możne je zapalać także podczas posiłków.

Sprawdzą się one zarówno w stroikach kwiatowych złożonych z żywych roślin w postaci bogatych kompozycji przywodzących na myśl barok, jak i w nowoczesnych aranżacjach w minimalistycznym i bardzo oszczędnym stylu. Warto postawić na ten typ świec choćby z racji ich dużej uniwersalności i subtelnego piękna, jakim się charakteryzują.