Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Świece dekoracyjne są niezastąpionym elementem wystroju, kiedy zależy nam na tym, by było klimatycznie, domowo i romantycznie. Odpowiednie kształty i kolory świec pozwalają wnieść do każdego wnętrza oprawę, jakiej nie powstydziłyby się magazyny wnętrzarskie.

I to połączenie niezwykłej estetyki z funkcjonalnością na co dzień sprawia, że świece dekoracyjne są jednym z najczęściej wybieranych dodatków do wnętrz. Produkowane przez nas świece ProCandle charakteryzują się niezwykle wyjątkowym oraz bogatym wzornictwem, które oparliśmy o klasyczne bryły, ale także znacznie mniej oczywiste kształty. Różnorodna kolorystyka wosków sprawia, że każdy z łatwością dobierze barwę świecy do swojego wnętrza oraz indywidualnych predyspozycji.

Dekoracyjne świece zapachowe można z powodzeniem stosować także w hotelach, gabinetach kosmetycznych, salonach SPA i innych miejscach, gdzie klienci powinni poczuć się odprężeni i zrelaksowani. Jeśli zaś zależy nam na tym by świece, których używamy były nie tylko piękne, ale przyjazne środowisku wybierzmy świece sojowe z drewnianym knotem.