Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Nasze predyspozycje zapachowe są tak różne, jak różni jesteśmy my. Lawenda jest jednym z tych zapachów, który albo się kocha, albo nienawidzi. Niezależnie od naszego do niej podejścia warto pamiętać jednak i wielu dobroczynnych działaniach tego zapachu na nasze codzienne życie.

Lawenda doskonale koi skołatane nerwy i uspokaja cały organizm. Ponadto pozwala nam na odzyskanie wigoru i pozytywnego nastroju. Dlatego poleca się ją osobom mającym problemy ze stanami lękowymi oraz depresyjnymi. Idealnie jest wspomóc się zapachem lawendowej świecy przed snem. Pozwoli nam to zdecydowanie łatwiej zasnąć i głębiej przespać całą noc. Poza tym lawenda ma także działanie odstraszające owady, które chcą nawiedzić nasz dom. Dzięki świecom lawendowym komary i muchy nie będą nam już zatruwać życia w letnie wieczory. W naszym asortymencie mamy wiele świec o zapachu lawendowym.

Mają one różne kształty, aby każdy mógł wybrać ten najlepszy dla siebie i swojego wnętrza. Poza tym nasze świece mają także różny czas palenia. Trwały zapach zapewniają im tylko naturalne olejki eteryczne zastosowane do produkcji.