Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Proponowane świece z kolekcji rustic lakier stanowią idealne połączenie najwyższej jakości wosku sojowego z ponadczasowymi kształtami, które idealnie pasują do każdego wnętrza niezależnie od tego, w jakim klimacie czy stylu zostało urządzone.

Kula, sześcian oraz walec są podstawą tej niezwykłej kolekcji świec sojowych. Dostępne kolory to złoty, srebrny oraz czerwony. Wybraliśmy te barwy, także kierując się ich uniwersalnym dopasowaniem do innych kolorów, które najczęściej występują we wnętrzach polskich domów. Wszystko po to by nasze lakierowane świece sojowe zdobiły, a jednocześnie stanowiły element dekoracyjny, który będzie idealnie pasował do reszty przestrzeni, w której się znajdzie. Zastosowana na zewnątrz warstwa lakieru sprawia, że świece idealnie się mienią, co nadaje im jeszcze większej wyjątkowości.

Tego typu świece nadają się do codziennego użytku, sprawiając, że każda chwila jest niepowtarzalna. Są także doskonałe na wyjątkowe okazje i uroczystości, którym nadadzą odpowiedniej oprawy stosownej do okoliczności.