Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Świece wprowadzają nastrój, jakiego nie da się porównać z niczym innym. Otulają nas swoim ciepłem i dają poczucie błogiego niczym niezmąconego spokoju.

Jeśli dodatkowo są to świece zapachowe, to możemy liczyć na to, że wypełnią nasz dom aromatami, które pozostaną z nami na długo. Nasze świece zapachowe z kolekcji Rustic są idealne do nowoczesnych wnętrz utrzymanych w tak modnym ostatnio minimalistycznym stylu. Wprowadzają do nich element zaskoczenia i doskonale wpasowują się w niemal puste przestrzenie, nieco je, ocieplając.

Swoim wyglądem świece przypominają małe dzieła sztuki, które przyciągają wzrok zarówno domowników, jak i gości, którzy z pewnością zwrócą uwagę na ten nowoczesny design. Bez wątpienia można powiedzieć, że są one doskonałym elementem dekoracyjnym oraz kiedy trzeba, spełniają funkcję użytkową, towarzysząc nam w miłych wieczorach we dwoje czy spotkaniach towarzyskich z przyjaciółmi. Warto wyposażyć w nie swój dom i cieszyć się ich pięknym wyglądem i zmysłowym aromatem każdego dnia.