Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Wszystkie nasze świece sojowe zalewane są w przepięknych szklanych oprawach, pochodzących od polskiego producenta. Po wypaleniu się świecy wcale nie trzeba wyrzucać szklanego opakowania. W każdym domu znajdzie się dla niego wiele zastosowań.

Wykorzystywane przez naszą firmę przy produkcji świec szkło jest wysokiej jakości, dzięki czemu można je używać w mikrofalówce, zmywarce czy piekarniku. Wosk sojowy topi się w bardzo niskiej temperaturze, dlatego po wypaleniu się świecy resztki wosku można łatwo usunąć przy pomocy gorącej wody. Jak wykorzystać ponownie szklane opakowanie? Pomysłów jest wiele. Ze względu na swoja wysokość (8 cm) oprawę można wykorzystać jako miseczkę na różnego rodzaju przekąski. Szkło sprawdzi się również, jako pojemnik do przechowywania drobnych rzeczy lub organizer. Kobiety mogą w nim chociażby przechowywać pierścionki lub kolczyki. Opakowanie przyda się również osobom, które chcą zaprowadzić porządek wśród swoich długopisów, ołówków czy kredek, ponieważ idealnie nadaje się na przybornik.

W czasach kiedy coraz więcej mówi się o ekologii, warto nie wyrzucać pustego opakowania po świecy i wykorzystać je ponownie.