Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Często nie mamy pomysłu co podarować bliskiej osobie czy to na jakąś okazję, czy tak po prostu bez okazji, bo chcemy jej zrobić przyjemność. My proponujemy, aby podarować świecę.

Najlepiej taką, która oprócz pięknego wyglądu, który nada pomieszczeniu elegancji, będzie też otaczała wszystko niezwykłym blaskiem oraz zapachem. Takie połączenie wprowadzi do wnętrza harmonię oraz atmosferę odpoczynki i niesamowitego relaksu. Ponadto świeca nie jest prezentem, który będzie cieszył chwilę. To prezent na dłuższy czas. Spędzone w jej towarzystwie godziny zawsze będą niezwykłe jak ona sama.

A nawet gdy czas palenia świecy się skończy, to eleganckie opakowanie może nam posłużyć na wiele innych sposobów, przywołując niezmiennie miłe wspomnienia. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo różnorodne świece na absolutnie każdą okazję. Na szczególną zaś uwagę zasługują te wykonane z wosku sojowego wyposażone w drewniany knot, który podczas palenia wydaje dźwięki przypominające odgłosy palącego się kominka.