Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Wydawać by się mogło, że wszystkie świece są takie same. Jednak byłoby to głęboko błędne przeświadczenie. Nowoczesne świece wykonane z wosków pochodzenia naturalnego to produkty, które znacząco różnią się od tych produkowanych z różnego rodzaju substancji sztucznych.

Nasze świece są nie tylko piękne, długo się palą i nie szkodzą zdrowiu. Szanują także środowisko naturalne, w którym żyjemy. Na szczęście coraz więcej świadomych zagrożeń klientów wybiera właśnie produkty, które chronią naturę. Oczywiste jest, że takie świece są nieco droższe od innych. Jednakże naprawdę warto zainwestować w coś, co nie będzie nam szkodziło. W naszych produktach wykorzystujemy wosk pszczeli, wosk palmowy czy soję. Działanie świec opartych o naturalne woski korzystnie wpływa na nasze samopoczucie oraz zdrowie.

Do nadania im właściwości zapachowych używamy tylko i wyłącznie naturalnych olejków eterycznych. Różnorodność naszych świec sprawia, że każdy klient z pewnością znajdzie tę świecę, która będzie dla niego idealna.