Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Decydując się na zakup doskonałej jakości świec zapachowych w naszym sklepie, wybierają Państwo produkty, które w pełni spełnią pokładane w nich nadzieje. Jednakże, aby służyły długo w doskonałym stanie, należy o nie odpowiednio dbać.

Świece należy chronić przed światłem słonecznym oraz wysokimi temperaturami. Słońce może sprawić, że piękny kolor po prostu wyblaknie. A wystawienie na wysoką temperaturę sprawi, że może się zmienić kształt naszej świecy. Powinniśmy także uważać na nadmierną wilgoć, ponieważ może ona sprawić, że będziemy mieli problem z jej skutecznym zapaleniem. Aby zapach świecy nie wywietrzał, należy przechowywać ją w zamkniętym szczelnie pudełeczku. Zapewnienie odpowiednich warunków dobrej jakości świecom sprawi, że będą nam one służyć w niezmienionej formie przez długi czas, ciesząc oczy i inne zmysły swoim blaskiem i zapachem.

Zachęcamy do zakupu różnorodnych świec wysokiej jakości w naszym sklepie internetowym. Zapewniamy, że każdy znajdzie w nim coś, co go zachwyci.