Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Praktycznie od wiosny do jesieni wykorzystujemy tarasy i balkony do biesiad ze znajomymi oraz odpoczynku w samotności. Jednakże nawet najmilsze towarzystwo mogą nam zepsuć pojawiające się tłumnie insekty.

Komary, muszki oraz inne owady to utrapienie każdego, kto ceni sobie wypoczynek na świeżym powietrzu. Jednakże jest na to rada. Najlepiej zastosować produkowane przez naszą firmę świece antykomarowe. Wykorzystanie ich na tarasie nie tylko tworzy doskonałą atmosferę do wypoczynku, ale także skutecznie minimalizuje ryzyko pojawienia się znienawidzonych owadów, które dodatkowo mogą nas przecież dotkliwie ukąsić. Nasze świece zewnętrzne wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są bezpieczne dla zdrowia.

Jednocześnie zawarte w nich naturalne aromaty skutecznie odstraszają komary przed zbliżeniem się do miejsca, w którym się relaksujemy. To idealne rozwiązanie, które umili każdy wieczór spędzany na zewnątrz. Polecamy nasze świece każdemu, kto ceni sobie jakość oraz wygodę na co dzień.