Możesz zakupić świece poprzez złożenie zamówienia na nasz adres mail: biuro@procandle.pl

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
biuro@procandle.pl

Świece w prosty sposób są w stanie zmienić klimat każdego wnętrza. Z ich pomocą przyjęcie nabierze wyrafinowania, a wydawałoby się zwykła kolacja we dwoje, zmieni się w elegancką randkę. Świece z prasy oferowane przez naszą firmę mogą pełnić zarówno funkcję użytkową, jak i czysto dekoracyjną.

Wszystko zależy od tego, czego w danym momencie potrzebujemy. W naszej ofercie posiadamy świece w różnorodnych kolorach, wzorach i zapachach. Wszystko po to, aby każdy klient miał możliwość wybrania takiej świecy, która będzie w pełni odpowiadała jego indywidualnym potrzebom, wymaganiom czy predyspozycjom. Nasze świece idealnie nadają się zarówno do eksponowania w pojedynkę, jak i przy tworzeniu nowoczesnych aranżacji z ich udziałem.

Klienci tworzą z nich prawdziwe dzieła sztuki, które cieszą oko zarówno w domach, firmach, jak i na różnego rodzaju eventach oraz uroczystościach rodzinnych. Bez wątpienia proponujemy produkty najwyższej jakości, które są w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom dotyczącym jakości.