Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Odpoczynek w ogrodzie, na tarasie czy balkonie to w okresie letnim ulubiona forma relaksu wielu z nas. Ma on szczególnie duże znaczenie w momencie, gdy nie mamy możliwości udać się na urlop czy dłuższy wypoczynek poza domem.

Takie chwile z powodzeniem uprzyjemnią nam świece. Szczególnie że odpowiednio dobrane pomogą nam także w walce z komarami i innymi insektami. Świece o zapachu citronelli produkowane przez naszą firmę nadają się do tego celu doskonale. Dekoracja ogrodu świecami sprawia, że nabiera on zupełnie innego magicznego wręcz klimatu żywcem wyjętego z powieści romantycznej. Świece możemy np. nabić na wysokie patyki, które potem wbijemy w ziemię, zwracając jednak baczną uwagę, by miejsce, gdzie je umieszczamy, było w pełni bezpieczne, czyli pozbawione rzeczy, które mogłyby się od świec zapalić.

Innym sposobem na dekoracje są świece umieszczone w świecznikach na stile czy kompozycje ze świec i kwiatów umieszczone w dużych przezroczystych misach z wodą. Tak naprawdę w kwestii dekoracji ogrodu czy tarasu świecami ogranicza nas tylko nasza własna wyobraźnia.