Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Trudno wyobrazić sobie elegancki obiad poślubny lub przyjęcie weselne bez dekoracji, których stałym elementem są subtelne świece. Tworzą one prawdziwie romantyczny klimat, który jest jak najbardziej pożądany w tak wyjątkowym dniu.

Ponadto świece są także ważnym elementem w wielu religiach oraz wierzeniach co jeszcze bardziej przemawia za ich wykorzystaniem podczas tak ważnej uroczystości, jak zaślubiny. Kolorystyka świec, które zdobią kościół, najczęściej jest biała lub kremowa. Jeśli zaś chodzi o dekorację sali weselnej, to tutaj najczęściej dopasowuje się kolor świec do przewodniej kolorystyki całej imprezy. Coraz częściej zdarzają się wesela oparte o konkretny motyw tematyczny i wtedy można dać się ponieść także w kwestii kolorów świec na stołach oraz w wykorzystanych dekoracjach.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by były one także w wyrazistych barwach. Najważniejsze jest jednak, by pasowały do całości. Najczęściej w kościele oraz na przyjęciach weselnych stosuje się świece bezzapachowe.