Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Eleganckie i niezwykle efektowne świece lakierowane stanowią nieoceniony dodatek do wnętrz na różnorodne okazje. Pozwalają one stworzyć subtelny klimat, którego nie jesteśmy w stanie osiągnąć praktycznie żadnymi innymi metodami.

Można je z powodzeniem wykorzystywać jako samodzielną ozdobę stołu, kominka lub komody. Można także z ich pomocą wyczarować ciekawy stroik lub kompozycję kwiatową. W tej materii ogranicza nas zasadniczo tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia. Świece lakierowane, których jesteśmy producentem, idealnie pasują także na różne rodzaje przyjęć. Podkreślają wyjątkowość wesel, urodzin, rocznic ślubu oraz innych mniejszych okazji, które mamy ochotę otoczyć wyjątkową oprawą.

Można je z powodzeniem wykorzystywać także podczas posiłków, ponieważ świece lakierowane oferowane przez naszą firmę nie posiadają zapachu, który mógłby się gryźć z zapachami serwowanych potraw. Jeśli chodzi o kolorystykę, to jest ona tak bogata, że każdy z powodzeniem znajdzie kolor, który będzie idealny na konkretną okazję. Złoto, biel, czerwień i inne barwy idealnie wpiszą się w wiele stylizacji.