Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Świece nadają każdemu wnętrzu niesamowitego klimatu, którego nie da się porównać z niczym innym. To fakt, co do którego nie ma najmniejszych nawet wątpliwości. Jednakże jeśli wybierzemy świece zapachowe, to efekt będzie jeszcze bardziej spektakularny.

Z ich pomocą wprowadzisz do swoich wnętrz aromat, którego nie da się osiągnąć za pomocą innych sztucznie wytworzonych środków. Nasze świece zapachowe wzbogacone są naturalnymi olejkami, dzięki czemu ich zapach utrzymuje się długi czas. Każde mieszkanie, dom czy biuro mogą dzięki temu emanować idealnym dla siebie zapachem, który wprawi w doskonały nastrój wszystkie przebywające w nim osoby. Dowiedziono naukowo, że miejsca, w których króluje piękny naturalny zapach, od razu kojarzą nam się lepiej niż takie, w których nic nie pachnie albo uchowaj, pachnie po prostu brzydko.

Nasze świece oferujemy w wielu wariantach zapachowych, wśród których każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Kawa, orchidea, świeża trawa, wanilia, czerwona porzeczka, pomarańcza, żurawina, opium czy świeży melon — który zapach dziś wybierzesz?