Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Produkcja świec jest naszą wielką pasją. Oprócz klasycznych świec parafinowych oraz wytwarzanych techniką maszynową zajmujemy się także wytwarzaniem coraz popularniejszych wśród klientów świec sojowych.

Ich głównym składnikiem jest w stu procentach ekologiczny wosk sojowy pochodzenia naturalnego. Świece z niego wykonane mają to do siebie, że topią się w niskich temperaturach. Ponadto charakteryzują się także że trwałym zapachem, który wypełnia pomieszczenia na długi czas. Dodatkowo w produkcji tego typu świec wykorzystujemy drewniane knoty. Podczas palenia wydają one odgłosy przypominające palące się drewno, co sprawia, że można się poczuć jak przy domowym kominku albo wokół ogniska. To naprawdę niesamowite uczucie, którego nie da się osiągnąć, wykorzystując klasyczne świece wyposażone w klasyczne bawełniane knoty.

Nasze świece wykonujemy z surowców najwyższej jakości, ponieważ głęboko wierzymy w to, że nie da się wykonać wartościowej świecy bez zastosowania doskonałych składników. Nasi klienci doceniają zaangażowanie, z jakim podchodzimy do naszej pracy i często do nas wracają.