Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Na nasze balkony oraz tarasy zawitały pierwsze promienie jesiennego słońca. Dni są coraz krótsze i coraz częściej wolimy ciepły koc i książkę zamiast przesiadywania na zewnątrz.

Warto jednak zastanowić się jak poradzić sobie z natrętnymi owadami podczas kolejnego sezonu wiosenno letniego, aby komary i inne latające insekty nie zepsuły nam pierwszych ciepłych dni, kiedy one już nastaną. Jedną z najskuteczniejszych broni przeciwko komarom są świece o zapachu citronelli. Ma je w swojej ofercie wielu producentów więc stosunkowo łatwo je zakupić na zapas i przechować do wiosny, kiedy to będą jak znalazł.

Sprawdzą się one zarówno podczas leniwych wieczorów z książką na balkonie, jak i w czasie biesiadowania przy grillu z przyjaciółmi i rodziną. Należy jednak pamiętać, że są one przeznaczone wyłącznie do palenia w plenerze. Zawierają naturalny olejek eteryczny citronella, który ma bliźniaczo podobny zapach do zapachu świeżych cytryn. Na ludzi działa on relaksująco i odprężająco a komary skutecznie odstrasza. Nasze świece nie tylko działają, ale i doskonale się prezentują.