Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Kawa — dla wielu z nas nieodłączna część każdego poranka. Sprawia, że skutecznie budzimy się do życia. Niewątpliwie kawa wielu z nas kojarzy się z relaksem i chwilą dla siebie. Dla osób, które w sposób szczególny upodobały sobie zapach kawy, stworzyliśmy świece o jej zapachu.

Kawa od dawna wykorzystywana jest w aromaterapii, ponieważ jej aromat ma zbawienny wpływ na nasze zmysły. Zapach kawy pobudza i mobilizuje do działania, ale także relaksuje i odpręża. Kawa nieodłącznie kojarzy się nam także ze słodkościami, które najczęściej do niej zjadamy. A takie połączenie na zawsze wytworzy w naszej pamięci niezwykle przyjemne wspomnienia na myśl, o których się uśmiechniemy. Nie dziwi więc fakt, iż aromat świec kawowych wykorzystywany jest wszędzie tam, gdzie nastrój relaksu i odpoczynku jest wskazany, a nawet pożądany.

Mamy tutaj na myśli gabinety kosmetyczne, salony SPA czy gabinety masażu. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki klimat wypoczynku stworzyć sobie także we własnym domu. Nasze świece o naturalnym aromacie kawowym z pewnością będą do tego pomocne.