Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Współcześnie prawdziwą furorę robi stwierdzenie: mniej znaczy więcej. Wiele osób zachłysnęło się filozofią minimalizmu w codziennym życiu. Bierze się to z faktu, że wielu z nas zmęczył wszechobecny nadmiar.

Nasze świece z prasy doskonale wpisują się w ten minimalistyczny trend. Ich klasyczny wygląd i prost forma idealnie współgrają z surowo urządzonymi wnętrzami. Należy też jednak wspomnieć, że pasują też do bardziej klasycznych przestrzeni. Kształt kuli lub walca zachwyca prostotą oraz wyrafinowaniem.

Co ważne świece pochodzące z prasy najczęściej są świecami, które nie posiadają zapachu można je więc bez najmniejszego problemu stosować samodzielnie lub w stroikach na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, podczas których spożywa się posiłki, z którymi żaden zapach mógłby wchodzić w niepotrzebną reakcję i powodować dyskomfort u uczestników. Świece z prasy produkowane przez naszą firmę oferujemy w trzech kolorach: białym, perłowym oraz złotym. Posiadają one gładką oraz matową strukturę, która jest synonimem elegancji przez prostotę.