Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Świece stanowią nieodłączny element nowoczesnych i tradycyjnych wnętrz. Wykorzystujemy je, wtedy kiedy zależy nam na stworzeniu wyjątkowej atmosfery, wyjątkowego klimatu.

Wykorzystujemy je także w sytuacjach, które są podniosłe, przy okazji jubileuszy, świąt, momentów, kiedy jesteśmy razem z bliskimi oraz przyjaciółmi. Dekoracyjne świece zapachowe mogą także spełniać funkcje dopełniające nasze wnętrza sprawiającą, że są one wyjątkowe. Świece można dobierać pod kątem reszty elementów dekoracyjnych oraz kolorystyki danego wnętrza. W naszym sklepie internetowym znaleźć można różnorodne świece, wykonane różnymi metodami.

Sprawdzają się we wnętrzach niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z minimalistyczną przestrzenią, czy z przestrzenią urządzoną antykami w sposób klasyczny. W każdej z tych przestrzeni nasze świece sprawdzą się idealnie. Dbamy o to, aby nasze świece wykonane wykonywane były z materiałów najwyższej jakości, takich, które możemy bez obaw używać zarówno na naszych Tarasach i balkonach, jak i we wnętrzach naszych domów.