Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Każdy z nas ma swoje ulubione zapachy. Oferta świec zapachowych jest naprawdę bardzo duża, ale pewne aromaty powszechnie uznawane są za klasyczne. Jednym z nich jest lawenda. Jej zapach ma tyle samo zwolenników, co i przeciwników. Nie należy zapominać jednak o tym, że ma on wiele pozytywnych właściwości.

Lawenda działa uspokajająco, o czym wiedziały doskonale już nasze babcie i prababcie. Po ciężkim i stresującym dniu w pracy ukojenie może dać właśnie chwila odpoczynku przy zapalonej świecy o zapachu lawendy. Taki relaks nie tylko ukoi nasze skołatane nerwy, ale również wprawi w pozytywny nastrój. Lawenda ma działanie kojące i polecana jest osobom, które cierpią na depresję i innego rodzaju stany lękowe. Zapalenie wieczorem świecy o zapachu lawendy sprawi dodatkowo, że nasz organizm wyciszy się i zrelaksuje, a przez to łatwiej będzie nam zasnąć i smacznie spać. Lawenda znana jest również powszechnie jako naturalny środek odstraszający owady. Podczas siedzenia na balkonie lub grillowania na świeżym powietrzu warto zapalić świecę o zapachu lawendy, by pozbyć się natrętnych komarów i innych owadów.

Na stronie procandle.pl mogą Państwo zapoznać się z szeroką ofertą świec o zapachu lawendowym w różnych kształtach i o różnym czasie palenia. Zapach jest bardzo trwały dzięki zastosowaniu podczas produkcji wyłącznie naturalnych olejków eterycznych.