Możesz zakupić świece poprzez złożenie zamówienia na nasz adres mail: biuro@procandle.pl

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
biuro@procandle.pl

Świece bez wątpienia nadają przestrzeni charakteru oraz klimatu, którego nie da się porównać z żadnym innym. Produkowane przez nas świece z prasy to produkty najwyższej jakości, wśród których każdy znajdzie ten idealny dla siebie.

Zadbaliśmy o to, aby wybór kształtów, rozmiarów oraz kolorów był na tyle duży, aby można było wybrać świece na każdą okazję w przystępnej cenie. Oczywiście mamy w ofercie zarówno produkty aromatyzowane, jak i zapachowe, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że są sytuacje, kiedy zapach nie jest wskazany (np. w czasie przyjęć, podczas których spożywa się posiłki). Nasze świece doskonale sprawdzają się zarówno w domowym zaciszu, jak i podczas eleganckich uroczystości rodzinnych. Wykorzystują je nie tylko osoby prywatne, ale także restauracje, spa oraz hotele, którym zależy na stworzeniu niepowtarzalnego klimatu w swoich wnętrzach, w którym odpoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy.

Kupując u nas, wspierasz biznes w całości prowadzony w Polsce i zyskujesz dostęp do najwyższej jakości produktów przygotowywanych z pasją oraz zaangażowaniem.