Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Jesteśmy producentem doskonałej jakości świec zapachowych. Nasze produkty są wykonywane ręcznie z dużą dbałością o detale. Pracujemy z pasją i nasi klienci doceniają wysiłek, jaki wkładamy w przygotowanie świec o różnych kształtach, fakturach, wielkościach i kolorach.

Duża różnorodność produktów, jakie posiadamy w ofercie, sprawia, że praktycznie każdy, kto poszukuje świec, jest w stanie znaleźć w naszym sklepie te idealne dla siebie. Niezależnie więc czy poszukujesz świec do swojego domu, na wyjątkową okazję czy do tego, aby dodać blasku swojej firmie, u nas znajdziesz to, czego szukasz i o wiele więcej. Mamy także coś dla osób, które cenią sobie rozwiązania szanujące przyrodę. Mowa tutaj o świecach produkowanych w 100% z surowców ekologicznych.

Ich głównym składnikiem jest wosk sojowy. W tych świecach stosujemy także drewniane knoty, które paląc się, wydają dźwięki łudząco przypominające palenie drewna w domowym kominku. Półprodukty do produkcji naszych świec pochodzą od sprawdzonych dostawców z całego świata, ponieważ wyznajemy zasadę, że bez dobrych składników nie ma dobrych świec.