Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Na szczęście jesień to nie tylko deszcz, plucha i niskie temperatury. Choć bez wątpienia jest to jej ważna część składowa. Jesień to także przyjemne promienie słońca odbijające się w różnokolorowych liściach.

Odcienie złota, czerwieni i żółci mieszają się i cieszą nasze oczy. Dlatego też jesienią nie warto rezygnować z przyjemności przebywania na zewnątrz. Warto sobie to przebywanie uprzyjemnić blaskiem aromatycznych świec o zapachu citronelli przeznaczonych do palenia na zewnątrz. Z jednej strony uprzyjemnią nam one jesienne chwile spędzone na tarasie czy balkonie, z drugiej zaś zabezpieczą nas skutecznie przed nadal nieco uciążliwymi owadami. Nie ma ich jesienią tyle ile latem, jednak zanim nie nastaną pierwsze poważne mrozy, mogą nam one jeszcze utrudniać życie.

Nasze świece zawierają naturalny olejek eteryczny, który swoim zapachem łudząco przypomina świeże cytryny. Dla ludzi jest to zapach kojący oraz relaksujący, jednakże owady skutecznie odstrasza, czyniąc nasze życie łatwiejszym. W naszej ofercie można znaleźć także inne rodzaje aromatycznych świec wykonywanych z doskonałej jakości składników.