Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Obok kawy bez wątpienia nie da się przejść obojętnie. Niezależnie czy jesteśmy jej wielkimi fanami, czy pijamy ją sporadycznie, jest coś takiego w tym napoju, co automatycznie nas relaksuje. Dlatego też w naszej bogatej ofercie świec nie mogło zabraknąć tych o zapachu kawy właśnie.

Zresztą warto wspomnieć, że kawa od wielu lat jest wykorzystywana jako skuteczne narzędzie w aromaterapii. Jej aromat wpływa niezwykle kojąco na nasze zmysły i nastrój. Kawa kojarzy się nam z przyjemnością, słodyczami i wszystkim, co miłe. Na samą myśl o tym mimowolnie się uśmiechamy. Dlatego też aromat świec z powodzeniem wykorzystywany jest wszędzie tam, gdzie udajemy się celem relaksu i ukojenia skołatanych zmysłów.

Często korzystają z nich np. gabinety masażu, salony kosmetyczne i ośrodki SPA. Można sobie zafundować taki klimat także w zaciszu własnego domu, wykorzystując dostępne w naszym sklepie internetowym świece o aromacie kawy. Produkujemy je z pasją z najlepszych składników, ponieważ zależy nam tym aby oferować klientom najwyższą jakość, która jest synonimem doskonałych produktów.