Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Zielona herbata od wieków stanowi kwintesencję doskonałego samopoczucia oraz zdrowia. Jej silne właściwości antyoksydacyjne sprawiają, że skutecznie niweluje skutki starzenia się skóry, co doceniają szczególnie panie oraz producenci kosmetyków przeciwzmarszczkowych.

Jednakże niewiele osób wie, że także zapach zielonej herbaty jest w stanie zdziałać wiele dobrego. Wystarczy tylko powiedzieć, że posiada on właściwości odprężające i relaksujące całe ciało. I właśnie dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć świec o aromacie zielonej herbaty. Olejki eteryczne zawarte w naszych świecach uwalniają od stresu dnia codziennego i pozwalają skutecznie odpocząć po nawet najbardziej wyczerpujących zajęciach.

Zapach tego wyjątkowego naparu dodatkowo pobudza krążenie krwi w naszym ciele, co ma zbawienny wpływ na stan naszych naczyń krwionośnych. Zapach zielonej herbaty należy do zapachów łagodnych, tak więc zadowoli wszystkich, którzy gustują raczej w delikatnych aromatach, które towarzyszą nam niemal niedostrzeżenie, a jednak mają na nas doskonały wpływ.