Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Zapachy są różne. Różne są także nasze indywidualne preferencje w zakresie ulubionych aromatów. To, jaki zapach lubimy, jest tylko naszą sprawą i nie podlega żadnej ocenie. Istnieją jednak takie zapachy które wywołują skrajne emocje. Jedni je uwielbiają a inni wręcz przeciwnie.

Do tego typu aromatów należy zapach opium. To zapach mocno orientalny, który łączy w sobie zarówno nuty korzenne, jak i kwiatowe. Często uważany jest za zapach ciężki. A za jego międzynarodową karierą stoi jeden z największych koncernów perfumiarskich na świecie. To jemu opium zawdzięcza tak spektakularną popularność we wszystkich zakątkach świata. Opium zależnie od osoby może działać na dwa sposoby. Z jednej strony może pobudzać nas do działania. Z drugiej zaś może nas uspokajać i relaksować.

Wszystko tak naprawdę zależy od naszych indywidualnych predyspozycji organizmu. Opium należy bez cienia wątpliwości do zapachów wyjątkowych, dlatego postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty świece o tym aromacie. Są to produkty, które wyjątkowo dobrze odnajdują się w nowoczesnych wnętrzach dzięki swojej formie oraz czarnym kolorze przetykanym bielą.