Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

W swojej codziennej pracy nad świecami dużą wagę przywiązujemy do jakości. Półprodukty, z których wykonywane są świece, muszą być najlepsze, ponieważ to gwarantuje nam, że efekt będzie zniewalający i zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Jednakże tak wyjątkowe produkty wymagają wyjątkowego traktowania, kiedy już zdecydujemy się na ich zakup do własnego domu. Należy wiedzieć, że wysokiej jakości świece są niezwykle wrażliwe na działanie wysokich temperatur oraz ostrego światła słonecznego. Te pierwsze mogą je zwyczajnie rozpuścić, tracąc swój pierwotny kształt, a słońce sprawi, że kolorowa świeca po prostu wyblaknie. Aby do tego nie dopuścić, należy w miarę możliwości chronić świece przed wysokimi temperaturami o bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Najlepsze do przechowywania będą zacienione miejsca.

Powinniśmy chronić świece również przed nadmierną wilgocią, ponieważ może się okazać, że będziemy mieli problem z ich zapaleniem. Aby uchronić naszą świecę przed utratą naturalnego aromatu, najlepiej przechowywać ją w zamkniętym pudełku i wyciągać tylko na czas palenia.