Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Zapach świecy inspirowany jest zapachem perfum Gucci Rush. Pomysłodawcą ich kompozycji był Michel Almairac, tworząc je w 1999 roku. Mimo, że mają już tyle lat, nie można powiedzieć żeby były przestarzałe. Są one słodkie, ale jest to nietypowa i łagodna słodycz, szyprowo-owocowa.  Swoim aromatem otulą przyjemnie mieszkanie, ale także osoby w pobliżu.

Zapach ten głównie dedykowany jest kobietom, jednak zdecydowanie spodoba się również płci męskiej. Świeca będzie idealna w lecie, dzięki swoim lekkim owocowym nutą. Jednak również w zimniejsze miesiące idealnie się nada do zachowania przytulnej świeżości w mieszkaniu.

Główne wyczuwalne nuty to brzoskwinia, paczula i kolendra. Pomimo, że główne nuty to właśnie, brzoskwinia, płatki afrykańskiej frezji oraz kalifornijska gardenia. Pełna lista zawartych nut to: kalifornijska gardenia, wanilia, płatki afrykańskiej frezji, róża damasceńska, wetyweria oraz jaśmin. Zapach nie zalicza się do oczywistych, zachwyci on zarówno starszych i młodszych. Jednak większość klientów określa zapach świecy sojowej Rushing jako lekko szalony, nieokiełznany i tajemniczy.