Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Zapachy odbierane są przez ludzi w bardzo różnorodny sposób. To, co jedni uważają za bardzo przyjemne, innym zupełnie może się nie podobać. Istnieją jednak zapachy bardzo uniwersalne, które większości osób kojarzą się pozytywnie.

Co ciekawe, zapachy mają także wpływ na to, jak postrzegamy innych ludzi oraz czy darzymy ich zaufaniem. Według holenderskich psychologów jednym z najprzyjemniejszych woni jest zapach lawendy. Posiada on przede wszystkim właściwości uspokajające i wielu osobom kojarzy się z ciepłem rodzinnym. Pozwala się rozluźnić i odstresować, koi nerwy. Pomieszczenia wypełnione tym zapachem są bardziej przyjazne i wywołują więcej pozytywnych odczuć. 

Nasza świeca ProCanlde o zapachu lawendy w kształcie bukietu róż nie tylko pięknie pachnie, ale także stanowi świetny element dekoracyjny. Jej fioletowa barwa z pewnością doskonale wkomponuje się w większość wnętrz. Świeca charakteryzuje się także długim, 16-godzinnym czasem palenia. Aby jednak cieszyć się nią maksymalnie długo, warto stosować się do zaleceń dotyczących jej przechowywania oraz gaszenia.