Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Jaśmin jest rośliną uwielbianą od wieków. Wielokrotnie stanowił inspirację dla twórców dzieł sztuki, filmów czy utworów muzycznych. Dzięki swojemu słodkiemu zapachowi o zmysłowych nutach po dziś dzień w wielu kulturach używany jest przez kobiety jako afrodyzjak.

Na Filipinach obdarowuje się nim ważnych gości. Wywodzi się  z Azji jednak to w Pakistanie uznawany jest za kwiat narodowy widniejący w herbie państwa. Nazywany bywa też Królową Nocy ponieważ jego zapach wzmacnia się w chłodniejszym powietrzu, a wiele odmian zakwita nad ranem. Kwiaty jaśminu są niezwykle urokliwe. Zwykle są drobne, białe i wydzielają cudną woń.  Aromaterapeuci jednoznacznie twierdzą, że jaśmin kojąco wpływa na układ nerwowy, posiada działanie antydepresyjne i skutecznie odpręża. Aby zrelaksować się po stresującym dniu warto dodać kilka kropel olejku jaśminowego do kąpieli lub zapalić świecę zapachową.

Proponowana przez nasz sklep internetowy jaśminowa świeca ProCandle występuje w kształcie kuli różnej wielkości. Najmniejsza o średnicy 6 cm pali się przez 12 godzin. Polecamy palić ją przed snem ponieważ pomaga walczyć z bezsennością i przywraca witalność.