Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Podczas przygotowań do spotkania ze znajomymi w domowym zaciszu, warto zadbać o atmosferę, zapach unoszący się we wnętrzu i wystrój, aby przyjemnie spędzić czas. Idealne będą, więc do tego świece z prasy ProCandle o otulającym i relaksującym zapachu wanilii.

Natomiast, jeżeli zależy nam wyłącznie na przytulnym klimacie, to wtedy warto wybrać świeczki w wersji bezzapachowej o płomieniu pięknie rozświetlającym pomieszczenie. Oprócz tego wszystkie świece posiadają również walor wizualny, dzięki pięknym kształtom i eleganckim zdobieniom, które dodatkowo wpływają na przyozdobienie wnętrza. Kompozycje świec aromatycznych, mogą również wpływać na nastrój zgromadzonych osób, ponieważ zawarte w nich olejki eteryczne i aromaty posiadają swoje specyficzne właściwości.

Dzięki czemu świece zapachowe Rustic o zapachu jaśminu, żurawiny, wanilii, róży czy orchidei będą miały głównie działanie wyciszające i relaksacyjne. Natomiast, gdy spotkanie wymagają większej dozy energetycznej atmosfery warto wybrać z oferty pobudzające i orzeźwiające świece o zapachu kawy, pomarańczy, melona, porzeczki oraz świeżej trawy.