Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Świeca sojowa Euphoric posiadająca aromat inspirowany perfumami Calvina Kleina Euphoria pozwala w naturalny sposób uzyskać w mieszkaniu ulubiony zapach. Rozpalenie jej dodatkowo wpływa na intensywność doznań, dzięki działaniu zawartych w niej olejków eterycznych.

Wśród nich znaleźć, bowiem można szczególnie wybijający się zapach: granatu, orchidei, mahonia, piżma, fiołków, brzoskwini, a także orzeźwiającą nutę roślinną. Zastosowanie takiej kompozycji spowoduje, że wokół powstanie zmysłowa atmosfera. Natomiast po dłuższym czasie świeca dodatkowo jeszcze rozwija swoje aromaty, które stają się bardziej owocowe i kwiatowe, ale zarazem lekko przydymione i orientalne.

Delikatna nuta lotosu dodatkowo łagodzi jej intensywność, przez co zapach ten pozostaje delikatny i świeży, wyciszając w ten sposób umysł oraz ciało. Zapachowa świeca sojowa Euphoric, dzięki swojemu uniwersalnemu aromatowi sprawdzi się idealnie zarówno w cieplejsze, jak i chłodniejsze miesiące. Warto jednak skorzystać z niej w szczególności podczas wieczornego relaksu i odprężenia.